SUNA DUMANKAYA CİLT BAKIMI MASKELERİ

2012-01-01 22:16:00

Doğal güzellik uzmanı Suna Dumankaya,  harika maske tarifleri ile, doğal cilt bakımının nasıl yapılacağını bizlere gösteren bir isim. Aşağıda tarifini vereceğimiz maskler, cildi nemlendiriyor, kırışıklıkları gideriyor ve daha genç bir cişde sahip olmanızı sağlıyor.
BADEM ÇEKİRDEĞİ MASKESİ
MALZEMELER:
*15 tane badem çağlası çekirdeği
*1 tatlı kaşığı süt
*1 tatlı kaşığı bal
*1 çay kaşığı kayısı çekirdeği yağı
HAZIRLANIŞI:Badem çekirdeğini içine sütüde katark belnderden geçirin. Cam bir kasenin içine alın. İçine diğer malzemeleri de ilave edip iyice karıştırdıktan sonra,bütün yüzünüze,göz çevresine ve dekolte bölgenize sirün. Yarım saat bekletip yıkayın.cilde nem kaznadırı ve genç ve diri bir görünüm verir.
GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIKLARINA DOĞAL MASKE
GEREKLİ MALZEMELER:

1 çay kaşığı arısütü
2 damla kayısı çekirdeği yağı
1 damla buğday özü yağı
1 adet e vitamini kapsülü
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : E vitamini kapsülünü kırarak içindekini diğer malzemelerle karıştırıp her gece göz çevrenize uygulayın.
SUNA DUMANKAYA GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIKLARI İÇİN MASKE;
Suna Dumankaya,göz çevresinde oluşan kırışıklıkların bakımı için,1 çay kaşığı yaş maya, bir çay kaşığı süt, bir çay kaşığı balı karıştırarak Bu karışımı haftada 3 gün tüm yüze ve göz çevresine maske olarak 20 dk uygulanmasını,ve ardından durulanmasını öneriyor.
SUNA DUMANKAYA CİLT MASKESİ,SUNA DUMANKAYA CİLT BAKIMI,SUNA DUMANKAYA GÜZELLİK SIRLARI,SUNA DUMANKAYA,SUNA DUMANKAYA BADEM ÇEKİRDEĞİ MASKESİ, SUNA DUMANKAYA CİLT MASKELERİ,SUNA DUMANKAYA GÖZ ÇEVRESİ KIRIŞIKLIKLARI,SUNA DUMANKAYA GÖZ ÇEVRESİ MASKELERİ,SUNA DUMAKAYA GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI,SUNA DUMANKAYA GÖZ KREMİ

0
0
0
Yorum Yaz